Aktuálně hledáme leadera do projektového týmu na pozici RIS3 manažer.

Oceníme zájem zkušených manažerů, ekonomů, či osob s orientací v prostředí podpory výzkumu a inovačního podnikání, kteří by byli ochotni nabídnout své zkušenosti ve prospěch kvality inovačního prostředí našeho regionu.

Nezačínáme od nuly! V předchozích projektech se nám už podařilo mj. založit nástroje pro podporu start-upů, navrhnout systém péče o talentované studenty, vytvořit komunitu firem, výzkumných organizací a vysokých škol, které sdílejí společnou strategii, nastartovat aktivní propagaci úspěchů našeho regionu ve světě vědy a inovací.

RIS3 Manažer

Plzeňský kraj je garantem projektu Smart Akcelerátor, jehož cílem je růst vzdělanosti, vznik inovačních firem a spolupráce výzkumných organizací a podniků. Jeho obsahem je zejména naplňování Regionální inovační strategie (viz www.inovujtevpk.cz). Úspěšně již byly realizovány dvě etapy a pro jeho navazující fázi od roku 2023 hledáme vedoucího tohoto projektu. 

Úkolem RIS3 manažera bude především: 

Co by měl RIS3 manažer mít: 

Co dále oceníme: 

Co na oplátku nabízíme: 

Možnost nástupu na pracovní místo kdykoli během 01/2022 – 03/2023. 

V případě zájmu prosíme předem zaslat životopis a stručné odůvodnění zájmu o uvedenou pracovní pozici na adresu: uhlik@rra-pk.cz. Vybrané uchazeče oslovíme a nabídneme termín osobního jednání.